https://www.high-endrolex.com/41 Medicis Jobboard | Ad - General practitioner - Medic Generalist Franta - saint souplet - France

pharmacie Nica

FR saint souplet
59360 - saint souplet, France

Further information

Buna ziua,sunt farmacist in Franta , zona Nord si am nevoie urgenta de un medic gerneralist,astept rasp dv pt mai multe detalii,Va multumesc,Nica

See the profile
pharmacie Nica Contact

Medic Generalist Franta

saint souplet / France 06/03/2020

Main elements

  • Specialisation - General practitioner
  • Town - saint souplet
  • Country - France
  • Type of position offered - Praticien collaborateur
  • Type of contract offered - Libéral
  • Experience - Junior (less than 5 years experience)
  • Contract duration - Permanent
  • Additional responsibilities - Head of Department
  • Remuneration - 30.000

Description

// Click on the button on the right to translate this ad in your desired language
MEDICI DE FAMILIE Nord, FRANTA

 MEDICI DE FAMILIE, in regim liberal, pentru regiunea Nord, FRANTA.

Descriere post:

· Prima de instalare
· Cabinet
· Se poate veni si cu familia, sau in cuplu de medici

Profilul cautat:

· Disponibilitatea de instalare pe o perioada lunga de timp
· Dorinta de a se integra intr-un sistem medical european
· Cunostinte de limba franceza
Post disponibil: imediat

Medicii de familie interesati, pot sa sune la nr 0605638184 sau in privat!!

IMPORTANT/ SERVICIILE NOASTRE SUNT GRATUITE
Va stam la dispozitie cu urmatoarele servicii:
- conversatii in limba franceza pentru pregatirea unui interviu in Franta si pentru interviul de la Ordinul Medicilor;
- organizarea interviului
- asistare pentru inscrierea la Ordinul Medicilor din Franta;
- consiliere in tot ceea ce priveste partea administrativa a cabinetului dumneavoastra din Franta : incriere CPAM (casa de asigurari Franceza), URSSAF, Banca, Contabil, obtinere ajutor PTMG etc